درباره مجموعه شیرین ناتس

درباره مجموعه شیرین ناتس : ما در مجموعه شیرین ناتس با 15 سال تجربه در زمینه کشاورزی، به عنوان تولیدکننده مستقیم و بدون واسطه محصولات زراعی در دشت مغان فعالیت داشته ایم. در سالیان فعالیت خود به عنوان تولیدکننده برتر بادام زمینی ممتاز دشت مغان توانسته ایم رضایت هزاران مشتری در سراسر کشور را به خود جلب و سفارشاتشان را تامین کنیم. ما مفتخریم با تولید بهترین محصول بادام زمینی کشور و نازلترین قیمت در خدمت شما عزیزان باشیم.

تاریخچه زراعت بادام زمینی دشت مغان

کاشت وسیع بادام زمینی از سال 1397 در دشت مغان شروع و در سال 1398 و 1399 با به زیر کشت رفتن حدود 7 هزار هکتار از مزارع این دشت رکورد کاشت بادام زمینی در کشور شکسته شد و دشت مغان تبدیل به قطب تولید بادام کشور شد. در سال 1400 با به زیر کشت رفتن 9 هزار هکتار، رکورد جدیدی برای کشاورزان این منطقه بدست آمد.

ویژگی های بادام زمینی دشت مغان

بادام زمینی دشت مغان اندازه و رنگ بهتری به نسبت بادام زمینی های شهرهای دیگر کشور ایران داشته و به لطف کشت نامتناوب، جایگزینی کاشت با حبوبات و غلات، تثبیت ازت خاک و شرایط آب و هوایی مناسب به هنگام برداشت، آفلاتوکسین پایین تری به نسبت نمونه های دیگر را دارا میباشد.

به لطف آب و هوای مناسب زمان برداشت، طعم و کیفیت بادام در حد نهایی خود قرار دارد. بادام نارس طعم تلخ و نامطلوبی دارد و از لحاظ اندازه کامل نیست.

تولیدات و محصولات مجموعه شیرین ناتس

ما در مجموعه شیرین ناتس علاوه بر تولید بادام زمینی در انواع مختلف و عرضه به صورت خرد و عمده، محصولاتی دیگر همانند میوه خشک، انواع پرک و دیگر تولیدات اُرگانیک و محلی را با بالاترین کیفیت تولید و از طریق این سایت به فروش میرسانیم.درباره مجموعه شیرین ناتس

keyboard_arrow_up